Moto Kurye

Moto Kurye servisi 0212 320 4500

Firmamızın vermiş olduğu en aktif hizmet olan moto kurye hizmetinde gönderilerinizin İstanbul içinde 90 – 180 dakika arasında motorlu kuryelerimiz tarafından teslimatı yapılmaktadır.

Firmamız İstanbul Okmeydanı’nda olmasına rağmen çalışma sistemimiz itibari ile size yakın en az bir tane motorsikletli kuryemiz her zaman Evrak taşıyan kuryemevcuttur. İstanbulun her semtine yayılmış olan kurye elemanlarımız sizlerden gelen sipariş itibari ile adresinize yönlendirilir.

Kurye Çalışma Sistemi;

  1. Müşteriler sekreterlerimiz yardımı ile yada firmamızın online sipariş hattı ile siparişlerini verir.
  2. Verilen siparişler kurye otomasyon programımıza girilir ver sipariş operatör ekranına düşer.
  3. Operatörlerimiz müşteriye en yakın kuryeyi gönderir ve gönderiyi alır.
  4. 90-180 dakika arasında sipariş teslim edilir.
  5. Siparişin teslimatından sonra size belirtmişseniz email adresinize, belirtmemişseniz telefonunuzdan aranarak bildirilir.

Moto Kurye Çalışma Günleri !!

İstanbul da moto kurye firmalar genelde pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günü çalışmaktadır. Bazı büyük firmalar ise bu günlere cumartesi gününü de dahil etmişlerdir. Bizi diğer moto kurye firmalarından ayıran en büyük özellik bizler müşterilerimize kesintisiz kurye hizmeti sunmaktayız. Bize gelen yoğun talepler doğrultusunda artık cumartesi pazar günleri çalışıyoruz ayrıca artık geceleri nöbetçi kuryeler bulundurarak 7/24 motorlu kurye hizmeti sunuyoruz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Moto Kurye Fiyatı Öğren !!

İstanbul içerisinde moto kurye fiyatı şu şekildedir; İstanbul 8 farklı bölgelere bölünerek oluşturulan bir sistemdir. Her bölge kendi içerisinde bulunan semtler içerir. Örneğin 1.bölgeyi ele alırsak 1.bölgede bulunan şişli, taksim, beşiktaş, karaköy, levent gibi semtlere yaptığınız gönderilerin ücreti standarttır. Şuan 1.bölge için güncel olan fiyat Abone için 5 TL Abone olmayan müşteri için 10 TL’dir. Her bölgenin kendi arasındaki mesafeye bağlı olarak fiyat tarifesi değişiyor.

Özellikle istanbulun merkezi tabir ettiğimiz 1.bölgeye ( beşiktaş, şişli taksim gibi ) uzak olan beylikdüzü, tuzla, pendik, küçükçekmece, başakşehir gibi yerlere yapılan kurye gönderisi daha pahalıdır.

Hemen moto kurye fiyat tablosundan kurye fiyatı hesaplamak için tıklayınız.

 Moto Kurye Abonelik Sistemi !!

Abonelik sistemimiz 4 farklı şekildedir. Sanal Abonelik, Pullu Abonelik, Cari Abonelik ve Nakit Aboneliktir.

Ares kurye’ye abone olan müşteriler normal kurye müşterilerine göre gönderilerini %50 indirimli olarak göndermektedirler. Abone olan firmalar gerekli bilgiler tarafımıza ilettikten sonra istediği zaman çalışmaya başlayabilirler.

Pullu ve sanal abonelik ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Cari abonelik ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ayrıca hemen abone olup indirimli fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız hemen abone olma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. http://www.areskurye.com/abonemiz-olun

Moto Kurye Hizmet Bölgesi !!

Moto kurye hizmet bölgesi bütün istanbulun bütün semt ve ilçe bölgeleri ile birlikte istanbula yakın bulunan semtler: kocaeli, edirne, tekidağ, izmit, sakarya gibi şehirlerde moto kurye hizmeti sunuyoruz.