Kurye

KURYE SERVİSİ  0212 320 4500 

Bilmeyenler için kısaca kurye İstanbul içinde bir adresten başka bir adrese evrak,paket, vb taşıtmanın en ekonomik yoludur…

KURYE İŞLEYİŞİ

kurye hizmetleri

kurye hizmetleri

Sizlerden geleceğini düşündüğümüz kurye siparişleri için 35 moto kurye İstanbul’un ilçe ve semtlerinde hazır tutulur.

Gelen siparişler otomasyon programına aktarılır GPS sistemi sayesinde siparişe en yakın olan kurye ye mesaj olarak ulaştırılır.Sipariş mesajını okuyan kurye adresi biliyorsa alım adresine hareket eder bilmiyorsa navigasyon’a adresi yazar adrese doğru yola çıkar siparişi alır ve operatöre sipariş aldığını bildirir.

Bu aşamadan sonra alınmış olan sipariş teslim edileceği semte doğru hareket eder kurye paketi adrese teslimatını yapar ve teslimat bilgilerini kısa mesaj ve navigasyon vasıtasıyla merkeze ulaştırır. Sistem otomatik olarak teslimatı yapılan siparişin raporunu müşteriye mail olarak gönderir.

KURYE SİPARİŞ İŞLEYİŞ SİSTEMİ ;

  • Müşteriler sekreterlerimiz yardımı ile yada firmamızın online sipariş hattı ile siparişlerini verir
  • Verilen siparişler kurye otomasyon programımıza girilir ver sipariş operatör ekranına düşer.
  • Operatörlerimiz müşteriye en yakın kuryeyi gönderir ve gönderiyi alır.
  • 90 -180 dakika arasında sipariş acil olarak teslim edilir.
  • Siparişin teslimatından sonra size belirtmişseniz email adresinize, belirtmemişseniz telefonun numaranızdan aranarak size bildiriliriz

KURYE FİYATI HESAPLA VE ÖĞREN !!

Kurye fiyatlarını iki şekilde öğrenmek mümkündür bunu online olarak bölgeleri seçip harita üzerinden öğrenebilirsiniz. bu sistem genelde fiyat hesaplamasını bilmeyen müşteriler içindir özellikle bulunduğunuz semti tam detaylı seçip fiyat hesaplarını tam ayrıntılı görebileceksiniz.

Ayrıca kurye fiyat tablosu ise abone olan müşteriler yada daha önce kurye firmaları ile çalışmış müşterilerin anlayabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Ares kurye olarak sizlere iki fiyat tablosunu sunarak istediğiniz fiyat tablosundan fiyat sorgulayabilirsiniz.

HEMEN KURYE FİYAT SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

KURYE ABONELİK SİSTEMİ !!

İstanbulda ki firmalar müşterilerine dört farklı şekilde kurye hizmeti sağlıyor bu hizmetler şu şekildedir: pullu abonelik, cari abonelik, nakit abonelik, tahsilatlı aboneliktir.

Pullu abonelikle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Cari abonelik ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ayrıca kurye abonelik sistemi ile firmamıza abone olan müşteriler normal gönderiye göre % 50 indirimli olarak kurye gönderilerini gönderebilirler. Sizler abone olmak istiyorsanız ve abonelik avantajlarını merak ediyorsanız tıklayınız.

KURYE HİZMET BÖLGELERİ NERESİDİR ?

Ares moto kurye istanbulun bütün semtlerine ve istanbulun çevresinde bulunan illere moto kurye hizmeti sağlamaktadır ve türkiyede bulunan bütün şehirlere ise araçlı kurye hizmetimizde mevcuttur. Detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen bizi arayınız. 0212 320 45 00