Kurye Hizmetleri

Ares Kurye hizmetlerimiz

Ares kurye istanbul geneline 35 moto kurye 5 araçlı kurye ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Kurye hizmet çözümlerimiz.

Moto Kurye,Arabalı kurye,gece kurye,Kurye kiralama sistemi,Expres kurye,özel kurye,sağlar bu hizmetlerden yararlanmak Çokkolay yapmanız gereken hemen 0212 320 4500 aramanız yeterli yetkili birimler sizleri adım adım bilgilendireceklerdir.

Firmamız kurye sektörüne yönelik olarak moto kurye,motor kurye, motosikletli kurye, motorlu kurye, arabalı kurye, express kurye, gece kurye, kiralık kurye, yaya kurye, istanbul içi kargo, aktör kurye, exper kurye hizmetleri vermektedir.
Firmamız bünyesinde bu hizmetler için otuz beş adet motorlu kurye, beş araçlı, beş yaya kurye bulunmaktadır.

Kurye Gönderi zamanları

Kurye: (moto kurye) Bir adresten diğer adrese ortalama 90 ila 180 dakika içerisinde paketleri ulaştırır.
Express Kurye: İstanbulda Bir adresten diğer adrese ortalama 45 ila 90 dakikada  hızlı paketleri adresine  ulaştırma hizmetidir..
Arabalı Kurye: Moto kuryenin taşıyamacağı büyüklükte olan  veya taşıyamayacağı ağırlıktaki gönderilerilerinizi taşıması için altarnatif çözüm taşıma işidir.
Kiralık Kurye: Çok Fazla gönderisi olan firmaların maliyetlerini düşürme amaçlı düşünülmüş kurye elimin altında sürekli bulunsun ve hemen göndereyim diyen reklam,gümrük,film firmaları için kiralama yöntemi ile  çalışma sistemdir.
Aktör Kurye: Dizilerde ve filmlerde rol almış tecrübeli  olan kuryelerin dizi ve filmlerde motosikletle yapılmasını istediğiniz hareketleri yapması amaçlı sahne bitenekadar kiralama hizmetidir.

Tatil günlerinde gönderi yapmak için çözümlerimiz.

Pazar ve bayram gönlerine özel hizmet veren moto kurye hizmeti;
Ares moto kurye pazar ve bayram günü siz kıymetli müşterilerilerine ve müşterisi olmayan firmalara moto kurye hizmeti vermektedir cep telefonlarımızdan bizlere ulaşmanız pazar ve bayram günü kurye fiyatları için aşağıdaki telefonlardan bilgi alabilirsiniz;

M.ŞANLI 0535 733 99 00
i.DALKILIÇ 0543 647 01 83
M.GÖRKEN 0543 647 01 81
Numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz….

ARES MOTO KURYE LTD ŞTİ

 
Comments

No comments yet.