CARİ ABONELİK

Cari Abonlelik

Cari abonelik sözleşmeli aboneler için uygulanır. Cari aboneler için fiyat tarifesi gönderi yoğunluğuna göre daha uygun olabilmektedir. Cari aboneler kurye fiyatlarından %50 ye varan indirimlerden faydalanmaktadır; eğer gönderi sayısı fazla ise bu indirim oranı artabilmektedir.

Cari Abonelik Çalışma Sistemi:

Müşteriye bırakılan Teslimat Formu iki nüshadan oluşur.Müşteri kurye ücretini ve gönderdiği semti makbuzun üzerine yazarak ilk nüshayı kuryeye verir.Teslimat formu ile yapılan gönderilerin takibi müşterilerin kuryelere verdiği makbuzlar toplanarak cari hesabına işlenir.Karşılıklı belirlenen tarihlerde faturası kesilir ve müşteriye gönderilir.Gönderildiği tarihten itibaren 15 gün içerisinde ödemesi tahsil edilir.

Ödeme ve Tahsilat

Fatura tutarları teslimattan sonra nakit yada karşılıklı belirlenen tarihte tahsil edilmektedir. Tahsilatları 15 günlük sürelerle yapar ancak karşılıklı belirlenen tarihte tahsil edilmektedir zamanında ödenmeyen faturalar için vade farkı faturası kesme ve herhalde faiz talep haklarını saklı tutar.

SANAL ABONELİK

Cari abonelikte bulunan müşterilerimizi artık sanal aboneliğe geçiyoruz. Artık gönderil eriniz çok daha hızlı ve zamanında teslimat. cari abonelikten ayrılıp sanal aboneliğe geçmeniz çok kolaydır.

Sanal Abonelik Avantajlar;

  • Her ay kurye müşteri pulu alma derdinden kurtulacaksınız.
  • Kurye siparişinizi almaya geldiğinde aldığınız pulları nerede olduğunu aramaya son vereceksiniz.
  • Sanal abonelik sisteminde sadece sipariş vermeniz yeterlidir.
  • Sanal pullarınızı internet üzerinden online olarak görebileceksiniz.
  • Yaptığınız gönderilerin ücretini görmekle birlikte hesabınızda kalan bakiyenizi online olarak görebileceksiniz.
  • Aylık yaptığınız gönderilerin detaylarını ( kime teslim edilmiş, saat kaçta teslim edilmiş, hangi gün han tarihte teslim edilmiş gibi ) görebileceksiniz.
  • Web sitemiz üzerinden online  olarak sipariş vebebileceksiniz.
  • Sanal abonelik kredili sistemdir sanal aboneliğe geçtikten sonra bakiyenize sizin belirttiğin limitte kredi yüklenecektir. Sizlerde bu kredileri istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.
  • Sanal abonelikte yaptığınız her gönderiden sonra kurye gönderim ücreti bakiyenizden düşülecektir.

 Hemen sanal aboneliğe geçmek için bizi arayınız. 0212 320 45 00 Veya Aşağıdaki abone formunu doldurun gönderin biz sizi arayalım!!